При підборі пластикових та алюмінієвих конструкцій слід звертати увагу на кілька факторів, серед яких:

  1. Міцність;
  2. Комплектація;
  3. Зовнішній вигляд;
  4. Практичність у використанні;
  5. Ціна!

Останній пункт, іноді, впливає на остаточний вибір покупця. 
 

 

Для максимальної економії часу наших клієнтів, інтернет-магазин Nobilex встановив зручну функцію на сторінці сайту – розрахунок вартості металопластикових та алюмінієвих виробів. Щоб дізнатися ціну обраного товару, вам достатньо заповнити нашу анкету та дочекатися зв'язку із експертом! 


 

 


Для кращого розуміння умов вибору якісних вікон, дверей, балконних перегородок, гаражних воріт та іншого, ми відповіли на найпопулярніші питання.

 

 


   Від чого залежить ціна пластикових та алюмінієвих конструкцій?

Початковим фактором, який визначає ціну виробів є склопакет та профіль.

Склопакет визначає рівень теплозбереження та звукоізоляції; світлового спотворення та здатність пропускати світло крізь шибки. Німецький профіль компанії Nobilex також відрізняється високоякісними характеристиками: алюмінієвий і пластиковий профілі не піддаються деформації, мають довгий термін експлуатації. Особливо значуща характеристика нашого профілю - його камерність (з яких камер він складається). Безумовно, кількість камер у пластиковому вікні впливає на рівень захисту приміщення від холодного повітря. 

Наступні у списку: фурнітура, форма вікна, додаткові аксесуари.
 

Що стосується вікон: часто просто неможливо визначитися з найбільш підходящим вікном для приміщення. Покупці зволікають у виборі між однокамерним та двокамерним склопакетами. Віддати перевагу одному з перерахованих виробів, дійсно складно, але тільки у випадку, якщо обидві конструкції відповідають особливостям будівлі. Двокамерне вікно вважається оптимальним варіантом, тому що забезпечує комфортну температуру в приміщенні будь-якої пори року. Однокамерна конструкція – ідеально підходить для скління балконів та лоджій, легша за вагою, проста у використанні, а також дешевша в ціні.

 

Висновок: вартість виробів залежить від ряду факторів, основним з яких є склопакет та профіль. Важливо враховувати й експлуатаційні особливості: для якої будівлі призначаються, яку функцію повинні виконувати, якими зовнішніми параметрами мають відповідати. Від сукупності перерахованих деталей і залежить ціна конструкцій.

 


 

 


   Як правильно порівнювати ціни на пластикові та алюмінієві вікна і двері?

Різноманітні компанії пропонують покупцям різні ціни на металопластикові та алюмінієві конструкції. Це пояснюється як популярністю виробника, так і якістю самого товару. Однакові вироби на вигляд у кожному магазині чимось схожі, але їхні внутрішні властивості нерідко відрізняються. Щоб правильно визначити їхню міцність і надійність, потрібно довіряти лише офіційним підприємствам, оригінальним брендам, які надають повну інформацію про виріб, а також дають дійсні гарантії. Остерігайтесь підозріло низьких цін на вікна, двері та ін., швидше за все, вони виготовлені з неякісних матеріалів. Дефекти можуть бути непомітними відразу, але навряд чи такі вироби прослужать вам довго.

 

 

На ціну конструкцій впливають також:

  • розмір - що більші габарити і що складніша конфігурація, то ціна буде вищою;
  • додаткові елементи (у випадку з вікнами, це якість фурнітури та наявність ламінації, підвіконь, москітної сітки та ін.);
  • вид та складність монтажу.

 

Висновок: якісні, надійні конструкції не можна придбати задарма, але при підборі вікон та дверей, все ж таки звертайте увагу на виробника, а також на відгуки та роботи компанії, на якій ви зупинили свій вибір.

 

 


  Чому варто вибрати металопластикові та алюмінієві конструкції від Nobilex

Якщо ви вирішили купити вікна, двері, балконні перегородки, склянні перегородки або гаражні ворота в Nobilex, ви можете скористатися послугою розрахунку їхньої вартості, а також поставити додаткові питання про товар нашим спеціалістам! Наша компанія обіцяє вам компетентну консультацію, найкраще обслуговування та доступні ціни!


Відмінна риса компанії Nobilex полягає у виконанні робіт "під ключ". Тобто наша команда не тільки займається продажем та встановленням металопластикових та алюмінієвих виробів, але також виготовляє їх. Нашим покупцям гарантований індивідуальний підхід, відмінну якість конструкцій та високий рівень обслуговування!


 

 


Викликавши фахівця на об'єкт для виміру конструкцій, ви також безкоштовно отримаєте повну професійну консультацію, яка включає і точний розрахунок вартості наших виробів.