Nobilex - український завод із виготовлення різноманітних пластикових та алюмінієвих конструкцій, який міцно закріпився у будівничій сфері вже з 2007 року. Наша компанія плідно працює над створенням вікон, дверей, балконних перегородок, гаражних воріт та ін. для забезпечення комфортного життя споживачів. Ми знаємо, як важливо працювати і проживати у сприятливих умовах, тому найголовніша місія Нобілексу - це виробництво якісних та надійних виробів, які будуть практичними у використанні, вдало доповнювати будь-який інтер'єр і обіцятимуть тривалі терміни експлуатації. Із року в рік уся команда Nobilex намагається задовольнити потреби замовників, втілюючи найскладніші задуми в реальність. Спостерігаючи за втішними результатами та задоволеними відгуками клієнтів, ми впевнені, що не дарма витрачаємо стільки сил та енергії!

Завод пластикових і алюмінієвих вікон Nobilex спирається на роботу західних країн, використовуючи оригінальне комплектування від найкращих виробників. Ми дотримуємося сучасних європейських стандартів! Маючи неабиякий досвід у сфері конструювання віконних виробів, ми професійно підходимо до виконання поставленого завдання і впевнені в ефективності наших конструкцій!

 

Виготовлення вікон - трудомісткий і тривалий процес, який потребує належних навиків та знань. Наші спеціалісти володіють високим рівнем професійності, здатні виготовити унікальний продукт, який уже завтра прикрасить вашу будівлю! Наша компанія пропонує надійні пластикові вікна від виробника, алюмінієві конструкції та додаткові аксесуари для доповнення вашого домашнього простору! Завод Nobilex гідно займає передові позиції серед чималої кількості підприємств, що спираються на виготовлення вікон! 

Наш завод вирізняється індивідуальним підходом у розробці товару, задіюючи інноваційні технології та сучасне уявлення про виготовлення пластикових вікон та  алюмінієвих  виробів. 

 


Nobilex - віконний завод, який створює найкращий продукт для затишку у вашому домі і не тільки!

 

 


   Виготовлення металопластикових вікон та алюмінієвих конструкцій від заводу Nobilex

Віконний завод Nobilex значну частину своєї роботи присвячує саме виготовленню пластикових й алюмінієвих конструкцій для новобудов. Виробництво вікон, дверей, створення фасаду для приватних і торгових приміщень - усе це невід'ємні складові процесу роботи нашої команди. Клієнтам Нобілексу ми пропонуємо найкращі вікна від виробника, які забезпечуватимуть сучасне оформлення приміщень!

Завод металопластикових вікон й виробів з алюмінію виготовляють:

 • Металопластикові конструкції (вікна, двері та розсувні системи). Вони складають чи не найбільший відсоток усієї продукції, бо вважаються найбільш практичними та актуальними на сьогодні.
 • Алюмінієві конструкції  (вікна, двері, розсувні системи, фасадні системи, зимові сади, офісні перегородки, інтер'єрні перегородки, суцільноскляні перегородки). Алюмінієві вироби призначені для сучасних енергоефективних будинків.
 • Гаражні ворота (секційні та ролетні). Ці конструкції призначаються для торгових центрів, виробничих і складських приміщень, а також для гаражів, заміських будинків, котеджів. 
 • Москітні сітки. Ці захисні вироби призначені для монтажу на всі типи пластикових вікон і дверей. 
 • Фасадні системи. 

 

Nobilex - виготовлення металопластикових вікон та алюмінієвих вікон і дверей високої якості за європейськими стандартами!

 

 

Купити пластикові вікна із заводу Нобілекс пропонується кожному, хто бажає придбати якісні та міцні конструкції, що роками чудово служитимуть господарям, забезпечуватимуть тепло та комфорт дому!


 

 


   Завод Nobilex - вікна від виробника

Виробництво металопластикових вікон Nobilex - підприємство, яке є гарантом якості виготовленого товару. Уже понад 13 років ми створюємо, продаємо та встановлюємо конструкції у будівлях різного призначення. Наша команда забезпечує своїми виробами приватні будинки, квартири, торгові центри та офіси. Вагомою перевагою нашої компанії є власне виробництво. Пластикові вікна від виробника обіцяють замовнику надійну якість та повну гарантію користування!

Нобілекс задіює у процес виготовлення конструкцій виключно органічні матеріали, які не несуть шкоди людині та навколишньому середовищу. Наші вироби є безпечними, стійкими до зовнішніх подразників (кліматичні умови) і довговічними. Виробництво металопластикових вікон та алюмінієвих вікон передбачає правильний підхід до роботи найкращих спеціалістів. У свою чергу, вони володіють великим багажем знань і успішно застосовують їх у виробництві.

 

Наші конструкції відрізняються:

 • високою якістю виготовлення;
 • практичністю у використанні;
 • належному збереженню тепла у приміщеннях;
 • найкращому освітленню кімнатного простору;
 • екологічністю;
 • естетичністю;
 • довголіттям.

 

Виготовлення пластикових вікон та алюмінієвих виробів від заводу Nobilex - якість, надійність, комфорт! 

 

 


   Завод металопластикових вікон й конструкцій інших матеріалів Nobilex: послуги та пропозиції

За роки активної діяльності українського заводу Nobilex, покращилась система надання послуг нашим споживачам. Компанія має кілька каналів постачання продукції, з-поміж яких вирізняється інтернет-магазин Nobilex. Купити пластикові вікна із заводу Нобілекс легко і просто! Наша офіційна сторінка магазину, приймає замовлення клієнтів з усіх куточків України! Ми здійснюємо швидку доставку, надаємо компетентну консультацію щодо конструкцій та пропонуємо найкращі ціни товару! 

 


Окрім доставки, наша команда працює у межах Закарпатської та Львівської обл., а також у наближених районах до цих областей! Це означає, що безкоштовний замір вікон та установка жителям цих регіонів гарантована! Для того щоб скористатися нашими послугами, варто лише заповнити анкету на головній сторінці інтернет-магазину і уже найближчим часом наші спеціалісти зв'яжуться з вами!

 

Варто зазначити, що послуги установки та заміру вікон дійсні й для жителів віддалених міст України. При цьому обговорюються деталі виїзду на об'єкт та уточнюються додаткові витрати на транспорт.

 


Завод металопластикових вікон та алюмінієвих виробів Nobilex - з турботою про затишок і комфорт у ваших будівлях!