Компанія Nobilex працює на українському ринку з 2007 року. Ми вже понад 13 років займаємось виготовленням високоякісних віконних конструкцій! За роки діяльності, наша компанія знайшла власний ключ до успіху - невпинна праця над удосконаленням товару, робота лише на результат і лише для задоволення споживчих потреб! У своїй роботі ми користуємося виключно оригінальним комплектуванням від найкращих європейських виробників, які гарантують надійність та довговічність продукції! Компанія Nobilex, здебільшого, орієнтується на попит споживачів Західної України, зокрема Закарпастької та Львівської областей і надання послуг прилежним районам цього краю. Ми також працюємо на всій території України, пропонуючи швидку доставку віконних виробів нашим замовникам! Наш інтернет-магазин є одним із сегментів величезної компанії Nobilex.

 

 

Сьогодні в Україні представлені різноманітні виробники віконних конструкцій, і серед лідерів - завод Nobilex. Ми вирізняємось власним виробництвом пластикової та алюмінієвої продукції, яке вже багато років абсолютно задовольняє потреби клієнтів! Наші вікна виготовлені за європейськими стандартами, із використанням суто екологічних матеріалів. Ми пропонуємо власний підхід у розробці інноваційного товару, який яскраво виділяється на фоні інших.

 

 

У нас представлений широкий асортимент передових віконних виробів! Компанія Нобілекс випускає сучасний конкурентоспроможний продукт, що виправдовує свою якість і ціну.

Ми займаємось виготовленням:

  
Значну частину роботи Нобілексу складає скління будівель. Сюди входить як організація внутрішнього простору, фасаду, так і встановлення вікон для торгових приміщень. Компанія тісно співпрацює із забудовниками Ужгорода та Львову, сприяючи сучасному оформленню будівель.

 

 


Віконні вироби від Nobilex обіцяють довгі терміни експлуатації, практичність у використанні та відмінну функціональність (належну шумоізоляцію та теплозбереження). Наші герметичні конструкції обіцяють створити у вашому домі бажаний комфорт! При виготовленні вікон ми застосовуємо індивідуальний підхід, при цьому кожний виріб призначений служити вам довго, надійно і правильно! 

 

Для збереження гарного зовнішнього вигляду та внутрішніх характеристик нових вікон, необхідно потурбуватись про їхнє правильне встановлення.  Щоб монтаж був якісним, наші спеціалісти пропонують вам надання таких послуг, як замір отворів, безкоштовну консультацію для подальшого користування конструкціями, розрахунок точної вартості товару тощо. Nobilex гарантує не тільки відмінну якість продукції, а й пропонує вам доступні ціни!


Дотримання європейських стандартів виробництва, набір професіональних кадрів та надійність виробів - це першочергові критерії нашої компанії, які вже довгі роки сприяють розвитку й успіху Нобілекс!

На офіційному сайті фірми https://nobilex.com.ua, ви можете ознайомитись із цікавим матеріалом стосовно життя і роботи усієї команди Nobilex. Працівники активно ведуть свій блог, де висвітлюють деталі діяльності і дають поради щодо вибору та встановленню віконних конструкцій!

Безпосередньо на сторінці інтернет-магазину кожен може обрати для себе необхідний набір віконних конструкцій, які вражають своєю якістю і доступними цінами!


Компанія Nobilex - з турботою про ваш затишок і комфорт!