Професійне встановлення вікон неможливе без попереднього виміру віконних отворів. Найякісніші та практичні вікна можуть завдати безліч незручностей, якщо їхній монтаж буде виконаний недостатньо добре. Тому просто необхідно правильно виміряти вікна та місце їхнього встановлення. Не кожна новобудова або сучасний будинок має досконалу форму отвору. Власноруч правильно виміряти віконні отвори - часто означає зробити це неточно. Для того, щоб нові вікна у подальшому забезпечили вам зручне та затишне проживання в домі, необхідно викликати віконного вимірника.

 

 

Інтернет-магазин Nobilex пропонує свої послуги із заміру вікон. Для мешканців Закарпатської та Львівської обл. (а також для наближених районів до цих областей) діє безкоштовна можливість замовити роботу нашого спеціаліста. Для цього заповніть анкету на сторінці Нобілексу та чекайте зв'язку з нашим експертом! 

 

Послуги встановлення та виміру вікон дійсні і для мешканців віддалених міст України. При цьому обумовлюються деталі виїзду на об'єкт та уточнюються додаткові витрати на транспорт.

 


   Виклик замірника вікон та дверей: етапи роботи фахівця

Спеціаліст-замірник від Nobilex – професійний робітник, який у погоджений час приїжджає на об'єкт для правильного вимірювання вікон. У вас є можливість отримати повну консультацію про особливості віконних виробів, терміни їхньої експлуатації, практичність у використанні та ін. Наш замірник надасть вам всю необхідну інформацію, виконає свою роботу якісно та швидко! 

Виклик замірника вікон – велика перевага для клієнта! Спеціаліст Nobilex також зорієнтує замовника у ціні віконних конструкцій. Нагадаємо, що оцінка вартості, яка зроблена без огляду замірника - може вважатися недостовірною та поверховою.

 

 

Яку роботу виконає наш замірник під час свого візиту на ваш об'єкт:

  • абсолютно точний замір вікон та отворів для встановлення.
  • професійна оцінка стану отвору;
  • аналіз рівня теплозбереження, шумоізоляції та вологи в приміщенні;
  • перевірка стану додаткових предметів вікон (наприклад, підвіконня).
  • можливість підписання договору вдома;
  • додаткова консультація (+побажання та індивідуальні ідеї клієнта щодо дизайну та комплектації вікон).

 

Викликати замірника - забезпечити правильне встановлення вікон у будинку! Довіртеся Nobilex ми виконуємо роботу з гарантіями на тривалий та комфортний термін використання наших віконних виробів!

 


Ми надаємо компетентну консультацію як за телефоном, так і за месенджерами на нашому сайті. Вибирайте будь-який зручний вам спосіб зв'язку: viber, telegram, whatsapp, skype, електронна пошта.

 


 

 


Команда Nobilex – турбота про затишок і комфорт у вашому будинку!