Секційні ворота в гараж - це популярний вид гаражних конструкцій, який дедалі більше завойовує увагу покупців на ринку продажу. Ворота гаражні секційні не дарма користуються популярністю: при відкритті цей тип виробів заїжджає під стелю, зберігаючи необхідний простір всередині приміщення. Секційні ворота виділяються багатьма позитивними характеристиками, серед яких:

  • міцні та надійні конструкції, що складаються із сталевого або алюмінієвого каркасу, здатні зберігати велику кількість тепла всередині приміщення. Тому вважається, що чим товще полотно, тим рівень теплозбереження буде вищим
  • зазвичай між панелями та по периметру виробу встановлюють ущільнювачі з еластичних матеріалів, які є герметичними, а отже, ретельно захищають гаражне приміщення від вітру та холоду

 

Інтернет-магазин Нобілекс пропонує купити секційні ворота в гараж відмінної якості та за доступною ціною! У каталозі сайту ми надали широкий вибір конструкцій, а також готові втілити будь-який ваш задум у життя, створюючи вироби на замовлення!

Компанія Nobilex – завод-виробник кращих високоякісних конструкцій, які прослужать вам багато років! У нас не лише хороший товар, а й чудовий сервіс! Ми обіцяємо кожному покупцеві індивідуальний підхід! Консультанти з радістю допоможуть вам з вибором та покупкою конкретного товару, враховуючи ваші уподобання! Звертайтесь за додатковими питаннями до наших спеціалістів на робочі номери, які зберігаються у контактному розділі сайту!    Ворота гаражні секційні в асортименті Nobilex

 

Ми пропонуємо секційні гаражні ворота двох моделей – UniPro та UniTherm

 

UniPro поєднують в собі точність в процесі виготовлення та увагу до деталей з широкою гамою дизайнів. Застосовуються в новобудовах, а також у реконструйованих будівлях, де раніше використовувались інші типи гаражних воріт. При цьому вони залишаються повністю функціональними і підтримують параметри, необхідні для закривання гаража, що робить їх одним із найбільш універсальних рішень серед гаражних воріт.

 

Панель 40 мм    Ворота: UniPro 4
1. Закрита структура панелі.
4. П'ять шарів листа в області фіксації петель.
5. Міжпанельна прокладка.
7. Поліуретанова піна.

 

 

 

 


UniTherm 

Гаражні ворота UniTherm були розроблені як відповідь на потреби енергоефективного будівництва. Вони в повній мірі використовують теплоізоляційні властивості панелі INNOVO товщиною 60 мм та систем ущільнень. Це дозволило усунути втрати тепла в найбільш вразливих місцях полотна воріт.

Коефіцієнт теплопередачі панелі становить 0,33 Вт/м2К.

Панель INNOVO60 мм     Ворота: PRIME, UniTherm

1. Закрита структура панелі.

2. Гнучкі вставки між панелями.

3. Алюмінієвий профіль для фіксації еластичних вставок.

4. П'ять шарів листа в області фіксації петель.

5. Міжпанельна прокладка.

6. Прихована петля.

7. Поліуретанова піна.

 

    Купити секційні ворота в інтернет-магазині Нобілекс

Ви давно шукаєте якісні секційні гаражні ворота? Основні критерії вибору зводяться до надійності, міцності та до оптимальної вартості? Припиняйте нескінченні пошуки, адже купити секційні ворота у гараж можна у нашому інтернет-магазині! Нобілекс створить якісні вироби, які будуть ефективно функціонувати не один десяток років, гармонійно впишуться в стиль будівлі і забезпечать будинку належний захист!

 

Ми пропонуємо вам безкоштовну послугу виміру виробів від наших спеціалістів! Для цього залишайте заявку на сайті і незабаром консультанти Нобілекс зв'яжуться з вами! Ви також можете самостійно зателефонувати чи написати нам на: whatsapp, viber, telegram, skype; ми приймаємо листи та на електронній пошті. Нагадуємо, що у вас є можливість купити секційні ворота в кредит або у розстрочку! Компанія Нобілекс співпрацює лише з найкращими українськими банками!

Мы устанавливаем наши конструкции в Закарпатской и Львовской обл., а также в приближенных районах к этим областям. Эти услуги также действуют и для отдаленных городов Украины. В таком случае взимаются дополнительные средства на транспорт и дорогу, предварительно оговариваются все детали предстоящей работы.Найкращі секційні ворота в гараж тільки в Nobilex! Бажаємо вам приємних покупок!