Ролети на гараж – це чудове рішення для тих, хто любить зручні, компактні конструкції. Ролетні ворота в гараж зазвичай встановлюють для невеликих приміщень з обмеженим внутрішнім простором. Ролети гаражні конструюють із алюмінієвих або сталевих профілів, а ламелі з'єднують так, щоб вони могли легко намотуватися на вал і поміщалися у захисний короб під час відкриття. Закріплювати бокс дозволяється як із зовнішнього боку, так і зсередини приміщення. Такі можливості дозволяють встановлювати ролетні ворота практично у будь-який гараж.

Гаражний ролет відрізняється універсальністю, компактністю та невеликою вагою полотна. Варто зазначити, що ролетні ворота для гаража є недорогим вкладенням.

 

 

На сьогодні ролетні ворота в гараж користуються особливим попитом. Справді, простота та універсальність конструкції не може залишити байдужим. Інтернет-магазин Нобілекс пропонує купити ролетні ворота відмінної якості та за доступною ціною! Нобілекс, будучи заводом-виробником універсальних високоякісних виробів для будівель будь-якого типу, гарантує покупцям міцність та довговічність товару!

Ми надаємо індивідуальний підхід до абсолютно кожного клієнта, із задоволенням допомагаємо з вибором та покупкою наших конструкцій! Звертайтеся за додатковими питаннями до наших спеціалістів на робочі номери, які зберігаються у контактному блоці сайту! Купити ролети на гараж у магазині Nobilex - забезпечити будинку належний комфорт та безпеку!   Ролети гаражні в асортименті Nobilex

Перейшовши до каталогу нашого магазину, вибравши певний розділ, ви можете детально ознайомитись із широким асортиментом наших воріт. Ми пропонуємо гаражний ролет двох моделей - Prestige та Trend.

 

 

 

 

Конструкції серії Prestige мають такі характеристики:

 •  панелі товщиною 45 мм
 •  подвійні ролики
 •  комплектуючі з нержавіючої сталі
 •  наявність двопелюсткових EPDM-ущільнювачів
 •  5 варіантів малюнка панелей
 •  до 10 базових кольорів RAL та 3 кольори «під дерево»

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Ролет для гаража серії Trend характеризується:

 • щільністю панелі – 40 мм
 • комплектуючими з оцинкованої сталі
 • висувною рамою в отвір
 • 5 видами візерунка для панелей
 • до 10 кольорами RAL та 3 «під дерево»

 

 

 

 

 

До особливостей гаражних ролетів обох моделей можна віднести покращену теплоізоляцію, зносостійкість, стійкість, тривалі терміни експлуатації. Ці конструкції використовуються у будівництві приватних секторів.

Якщо ви бажаєте отримати точний розрахунок вартості виробів, заповнюйте анкету даних на сторінці Нобілекс! Вже незабаром наші спеціалісти зв'яжуться з вами!   Купити ролетні ворота в інтернет-магазині Нобілекс

На нашому сайті ви можете придбати найкращі конструкції, виготовлені з урахуванням європейських стандартів якості! Купити ролети на гараж - це вигідне та правильне вкладення для забезпечення комфорту в будинку! Нашим клієнтам ми пропонуємо скористатися безкоштовною послугою заміру виробів від наших спеціалістів! Ми чекаємо на ваші заявки і вже найближчим часом зв'яжемося з вами! 

 

 

Ви також можете самостійно зателефонувати чи написати нам на: whatsapp, viber, telegram, skype; ми приймаємо листи та на електронній пошті. Купуйте ролети на гараж у кредит або у розстрочку! Компанія Нобілекс співпрацює лише з найкращими банками України! Нагадуємо, що ми встановлюємо наші вироби у Закарпатській та Львівській обл., а також у наближених районах до цих областей. Ці послуги також діють для віддалених міст України. У такому разі стягуються додаткові кошти на транспорт і дорогу, заздалегідь обговорюються усі деталі роботи.Ролетні ворота для гаража - найкраща якість та вартість тільки в Nobilex!