Ролети на гараж – це чудове рішення для тих, хто любить зручні, компактні конструкції. Ролетні ворота в гараж зазвичай встановлюють для невеликих приміщень з обмеженим внутрішнім простором. Ролети гаражні конструюють із алюмінієвих або сталевих профілів, а ламелі з'єднують так, щоб вони могли легко намотуватися на вал і поміщалися у захисний короб під час відкриття. Закріплювати бокс дозволяється як із зовнішнього боку, так і зсередини приміщення. Такі можливості дозволяють встановлювати ролетні ворота практично у будь-який гараж.

Гаражний ролет відрізняється універсальністю, компактністю та невеликою вагою полотна. Варто зазначити, що ролетні ворота для гаража є недорогим вкладенням.

 

 

 

На сьогодні ролетні ворота в гараж користуються особливим попитом. Справді, простота та універсальність конструкції не може залишити байдужим. Інтернет-магазин Нобілекс пропонує купити ролетні ворота відмінної якості та за доступною ціною! Нобілекс, будучи заводом-виробником універсальних високоякісних виробів для будівель будь-якого типу, гарантує покупцям міцність та довговічність товару!

Ми надаємо індивідуальний підхід до абсолютно кожного клієнта, із задоволенням допомагаємо з вибором та покупкою наших конструкцій! Звертайтеся за додатковими питаннями до наших спеціалістів на робочі номери, які зберігаються у контактному блоці сайту! Купити ролети на гараж у магазині Nobilex - забезпечити будинку належний комфорт та безпеку!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Ролети гаражні в асортименті Nobilex

Перейшовши до каталогу нашого магазину, вибравши певний розділ, ви можете детально ознайомитись із широким асортиментом наших воріт.

Рулонні гаражні ворота призначені для використання в приватних будівлях та підсобних приміщеннях. Полотно воріт виготовлене з алюмінієвих профілів, заповнених спіненим поліуретаном без фреона. Полотно воріт намотується на сталевий привідний вал, розташований всередині приміщення біля одвірка. Алюмінієві вертикальні напрямні покриті порошковою фарбою. Ворота обладнані електроприводом, внутрішнім кнопковим вимикачем та зовнішнім ключем, а також механізмом аварійного відкриття. Ворота можуть бути обладнані Rollixo RTS або блоком управління io. За допомогою блоку управління Rollixo io воротами можна керувати за допомогою пристрою Connexoon або TaHoma. Короб рулонних дверей BR-77s охоплює всю окружність привідного валу. Бічні планки виготовлені з оцинкованого сталевого листа з порошковим покриттям, тоді як закриваюча планка – з алюмінію.

BR – варіанти монтажу

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Купити ролетні ворота в інтернет-магазині Нобілекс

На нашому сайті ви можете придбати найкращі конструкції, виготовлені з урахуванням європейських стандартів якості! Купити ролети на гараж - це вигідне та правильне вкладення для забезпечення комфорту в будинку! Нашим клієнтам ми пропонуємо скористатися безкоштовною послугою заміру виробів від наших спеціалістів! Ми чекаємо на ваші заявки і вже найближчим часом зв'яжемося з вами! 

 

 

Ви також можете самостійно зателефонувати чи написати нам на: whatsapp, viber, telegram, skype; ми приймаємо листи та на електронній пошті. Купуйте ролети на гараж у кредит або у розстрочку! Компанія Нобілекс співпрацює лише з найкращими банками України! Нагадуємо, що ми встановлюємо наші вироби у Закарпатській та Львівській обл., а також у наближених районах до цих областей. Ці послуги також діють для віддалених міст України. У такому разі стягуються додаткові кошти на транспорт і дорогу, заздалегідь обговорюються усі деталі роботи.Ролетні ворота для гаража - найкраща якість та вартість тільки в Nobilex!