Компанія Nobilex - це завод-виробник високоякісних віконних конструкцій, який з 2007 року міцно закріпився на українському ринку. Ми використовуємо виключно європейські стандарти виготовлення товару, послуговуємося власним досвідом у створенні унікальної віконної продукції. Наші конструкції вражають якістю, надійністю та практичністю, а доступні ціни є приємним бонусом для наших споживачів. Клієнти Нобілексу понад 16 років задоволені нашими виробами, адже вони вирізняються надійністю, тривалими термінами експлуатації, екологічністю та стильністю у виконанні.  

 

Уся команда Nobilex регулярно та плідно працює над удосконаленням продукції, якістю та швидкістю

виконання поставлених задач. Для того, щоб віконні конструкції прослужили вам довго, правильно підкреслювали стиль вашого приміщення, просто необхідно звернути увагу на виробника. Слід вибирати тільки якість та надійність, а ми, компанія Нобілекс, гарантуємо вам ще й доступні ціни при купівлі наших віконних конструкцій!  

 

Створення затишку для дому, офісу й будь-якого іншого приміщення - процес трудомісткий, який потребує досить багато часу. Наша команда з радістю допоможе вам зекономити ваші енергоресурси, надаючи свої послуги. Під ретельним керівництвом Генерального директора Nobilex Андрія Півеня, відбувається злагоджена робота великої кількості спеціалістів нашої компанії.

 

Андрій Півень - директор компанії Nobilex, під керівництвом якого відбуваються всі процеси на підприємстві.

 

Андрій Півень, попри свою активну громадську та благодійну діяльність (організатор фонду щодо покращення життя в м. Ужгороді, а саме по розробці унікальних проєктів культурного, освітнього та суспільного напрямів), зумів ще й  створити міцну та ефективну команду фахівців Nobilex!

"Мені хочеться, аби через наші вікна

люди дивилися на світ із задоволенням!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Людмила Герольд 

 Виконавчий директор

+380954921173
works@nobilex.com.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олексій Ловчишко    

Керівник відділу продажів  

+380988279187    

works@nobilex.com.ua    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Іван Ігнац

Заступник керівника відділу продажів

+380983077992
logistics@nobilex.com.ua

 

 

 

 

 

 

Сергій Гергель

 Інженер-конструктор, розробник кінцевого продукту компанії

+380312672769, +380994444900, +380971907376
works@nobilex.com.ua

 

 

 

 

 

 

 

Чепіженко Ірина

Менеджер з постачання

+380983077974

 

 

 

 

 

 

Довганич Галина

Менеджер з продажу

+380506584497

Uzhgorod@nobilex.com.ua

 

 

 

 

Варто зазначити, що над належним рівнем компанії працює велика кількість людей, серед яких наші висококваліфіковані спеціалісти. Вони допоможуть вам у виборі необхідних віконних виробів для вашого дому, нададуть безкоштовну консультацію та зорієнтують у ціні товару. Для зв'язку з нами скористайтесь розділом “Контакти” на головній сторінці нашого інтернет-магазину.

 


Nobilex - компанія, що забезпечить комфорт і затишок у вашому домі!