Повернення 

Умови повернення товару неналежної якості

Згідно ст.8 Закону України «Про захист прав споживачів» при виявленні істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару, протягом гарантійного терміну споживач має право на заміну товару або повернення грошей.

Істотним недоліком, згідно п.12 ст.1 Закону України «Про захист прав споживачів», вважається недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника, після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з таких ознак:

а) він взагалі не може бути усунутий;

б) на його усунення потребує понад 14 календарних днів;

в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено в договорі.

У разі виявлення вищеописаних недоліків споживачу необхідно звернутись до фахівців відділу контролю якості.

Відділ рекламацій приймає звернення з 09:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.

Умови повернення товару належної якості

Відповідно до ч. 5 ст. 13 закону України «Про захист прав споживачів», металопластикові (алюмінієві) вікна та двері потрапляють під умови, за якими споживач не має права відмовитися від товару належної якості. Оскільки, виготовлений або перероблений на замовлення споживача, товар не може бути проданий іншим особам або може бути проданий лише з істотними фінансовими втратами для продавця. Крім того, погонажні вироби та скло належної якості (підвіконня, відливи, склопакети) нарізані або розкроєні, за вказаними покупцем розмірами, входять до Переліку товарів, що не підлягають поверненню відповідно до «Постанови Кабінету Міністрів України N 172» від 19 березня 1994 р.

Умови повернення грошей

Ви маєте право відмовитися від замовленого виробу до моменту передачі його у виробництво.

Повернення грошових коштів можливо, якщо:

  • зберігся чек про оплату товару та отримано товар неналежної якості;
  • замовлений виріб не переданий в роботу на виробництво.

 

Гарантія

У разі виявлення браку або виникнення будь-яких проблем, пов'язаних із встановленими нашою компанією пластиковими чи алюмінієвими вікнами, зв'яжіться, будь ласка, з нашими менеджерами. Ми опрацюємо Вашу заявку, після чого направимо до Вас фахівця для виявлення причин несправностей та їх усунення. Виїзд здійснюється у зручний для Вас час.

Звертаємо Вашу увагу на той факт, що безкоштовне гарантійне обслуговування пластикових вікон здійснюється тільки в тому випадку, якщо віконні конструкції були куплені в нашій компанії і якщо замір віконного та/або дверного отворів та монтаж виробів проводилися фахівцями знову ж таки нашою компанією.

Перед тим, як оплачувати замовлення на сайті, ще раз перевірте вказані розміри, комплектацію та конфігурацію виробів з вашим менеджером на сайті. Отримуючи замовлення уважно перевірте його відповідність якісним й кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність і т.д.) та переконайтесь, що Вам доставили саме той товар, що Ви замовляли. Претензії щодо зовнішнього вигляду, кількості й комплектності товару приймаються лише під час його отримання. Якщо у Вас, під час отримання товару, виникли питання чи претензії до його якості або комплектації, негайно зв'яжітьсяз нашими менеджерами.

 

Реальний зовнішній вигляд продукції та їх складових може відрізнятись від зображених на сайті!