Компанія Nobilex надає можливість оформити покупку наших виробів у кредит або ж у розстрочку! Якщо нові віконні та інші вироби вам потрібні вже сьогодні, але ви боїтеся різких бюджетних витрат, Нобілекс із задоволенням йде вам назустріч! Ми виявляємо особливу турботу до наших клієнтів, тому повністю підтримуємо альтернативні способи оплати товару! 

При цьому команда Nobilex створює комфортні та вигідні умови покупок у нашому інтернет-магазині: ми допомагаємо у швидкі терміни оформити ваше замовлення у розстрочку, в кредит, посилаючись на підтримку тільки надійних банків України! Наприклад, ви можете скористатися послугами Альфа Банку, Приват Банку, Кредит Маркет та ін.

 

 

З металопластиковими  та алюмінієвими конструкціями від Нобілекс ваш будинок не тільки стане красивішим – наші вироби неабияк заощадять кошти на опалення та кондиціювання! Купуйте високоякісні віконні та дверні системи за доступними цінами в інтернет-магазині Нобілекс та забезпечте своїй квартирі бажаний комфорт, тепло та затишок!


 

 


   Кредит на вікна або рассрочка: що краще вибрати?

Існує безліч причин для того, щоб купити пластикові вікна в кредит або придбати двері в кредит. Взяти кредит на вікна зручно у таких випадках:

  • відсутність можливості у реальному часі здійснити авансовий платіж;
  • вам необхідно розділити загальний платіж на тривалий період часу (наша компанія пропонує клієнтам розбити виплату на більший термін, ніж обіцяють в інших фірмах).

Двері в кредит, а також пластикові вікна в кредит – це безпечний та простий спосіб у короткий час здійснити покупку!
 


 

Варіант рассрочки вам підійде, бо:

  • двері в розстрочку й інші конструкції вимагають мінімальної кількості переплат (напр., додаткові комісії та інше можуть бути відсутніми);
  • зручне оформлення: плата стягуватиметься з вашої картки в обумовлений час за попереднім погодженням сторін. Це значно заощаджує час.

Компанія Nobilex завжди з розумінням та повагою ставиться до кожного свого покупця. Співпрацюючи з нашою командою, ви з легкістю можете купити вироби у розстрочку або в кредит. Засклення балконів в розстрочку можна оформити у нас! Не цікавить така пропозицію, як засклення балконів у розстрочку, але підходить варіант з кредитуванням? Ми допоможемо розв'язати назрілу проблему!

Компанія Нобілекс гарантує вам зручну та швидку покупку у нашому магазині, яка стане для вас фінансово вигідною!


 

 


   Конструкції в кредит та у рассрочку від інтернет-магазину Nobilex

Якщо зараз ви не готові повністю сплатити вартість металопластикових або алюмінієвих конструкцій, але вони необхідні вам вже – оформлюйте замовлення в кредит чи скористайтесь розстрочкою від Нобілексу! Для оформлення покупки в кредит або у розстрочку, зв'яжіться із нашим спеціалістом будь-яким зручним для вас способом: whatsapp, viber, telegram, skype, електронна пошта. Необхідні контактні номери зберігаються у спеціальному блоці у верхній частині сторінки магазину.


Nobilex гарантує своїм клієнтам виключно прозорі умови договору, відсутність прихованих платежів, а також оплату рівними частинами з мінімальною переплатою!


 

 


Вікна у розстрочку в Nobilex? Вікна у кредит у нашому магазині? Це Легко!