Пластикові вікна неймовірно практичні та зручні віконні вироби. Підбираючи певну модель вікна, слід звернути увагу на кілька факторів: тип будівлі, місце побудови, кліматичні умови та ін. Відомо, що енергозберігаючі вікна дедалі більше користуються популярністю. Попит на цей тип виробу цілком зрозумілий: вони допомагають значно знизити витрати електроенергії та газу в будинку. Які ж вони - енергозберігаючі вікна пвх? Скло віконної конструкції покрите мікрочастинками металу, таке покриття практично не помітне. 

 

 

Зазвичай, енергозберігаючий склопакет містить лише одне скло, яке встановлюють зі сторони приміщення, задля уникнення контакту скла із навколишнім середовищем. Якщо правильно експлуатувати цю конструкцію, гарантія на збереження тепла становить щонайменше 25 років! Функціональні особливості скла полягають у відбиваючому ефекті. Ця функція забезпечує оптимальну температуру у кімнатах. Таким чином, у літній період сонячні промені відбиваються у бік вулиці, а взимку навпаки. Енергозберігаючі вікна можна купити практично в будь-якому спеціалізованому будівельному магазині, але не завжди якість товару відповідає його ціні.

Інтернет-магазин Nobilex обіцяє вам не лише надійність та міцність вікон, а й довгі терміни використання! Ми – завод-виробник високоякісних металопластикових виробів, який використовує виключно органічні матеріали! Наші вироби виконані за європейськими стандартами, мають унікальний естетичний дизайн і відмінні функціональні характеристики! Nobilex - найкраща якість та доступні ціни тільки у нас!


 


   Енергозберігаючі вікна в асортименті магазину Nobileх

Щоб вікна служили вам довго, були зручні та створювали належну атмосферу в будинку, необхідно підібрати відповідний тип віконних виробів. Рекомендуємо враховувати всі характеристики конструкцій для кращого розуміння їх призначення та практичності у використанні.

 

 

Енергозберігаючі пластикові вікна точно зможуть забезпечити належний затишок та тепло у вашому будинку.

Переваги цих виробів є неоціненними:

  • гарантують захист від пекучих променів у спеку і збереження тепла взимку;
  • відсутність конденсації вологи;
  • оптимальна вага вікна (для ефективності енергозбереження склопакету достатньо 1-2 камер);
  • енергозберігаючі вікна пвх не замерзають із внутрішньої сторони;
  • такий вид виробу дозволяє заощаджувати на опаленні.

 

У каталозі нашого магазину Nobilex ви можете ознайомитись із широким асортиментом металопластикових конструкцій, які вже доступні для замовлення! Підбирайте потрібний колір, форму та комплектацію виробів, а ми у швидкі терміни здійснимо ваш задум! Із вікнами від Nobilex ваш будинок стане більш затишним, теплим і гарним!


 


   Енергозберігаючі вікна - купити якісні та надійні конструкції в Nobilex

Встановлення вікон – це важлива частина ремонтної роботи, яка потребує правильного та якісного виконання. Щоб все пройшло успішно і вже найближчим часом ваше житло набуло нового вигляду, пропонуємо скористатися безкоштовною послугою заміру вікон від наших фахівців! Залишайте заявку на нашому сайті та наші консультанти вийдуть з вами на зв'язок!

 

 

Ви також можете самостійно написати або зателефонувати нам на whatsapp, viber, telegram, skype; ми приймаємо листи й електронною поштою. Усі необхідні контакти збережені у спеціальному розділі у верхній частині екрану. Наш магазин допоможе оформити покупку у кредит! Компанія Nobilex співпрацює лише із найкращими банками України! Нагадуємо, що ми встановлюємо вікна у Закарпатській та Львівській обл., а також у наближених районах до цих областей.


 


 

Бажаємо вам приємних покупок у нашому магазині!