Сучасний дизайн квартири просто немислимий без практичних та оригінальних вікон. Звісно, важливо, щоб конструкції мали високі якісні показники. Адже саме надійні вікна ПВХ забезпечують комфортний клімат у приміщенні, захищають від холодного повітря у зимову пору року і виконують звукоізолюючу функцію.

Дедалі частіше для унікальності будинку використовують нестандартні пластикові вікна. До них належать і горизонтальні вікна. Якщо раніше інженери надавали перевагу класичним варіантам, то сьогодні унікальність цінується найбільше, а це безпосередньо впливає на популярність саме горизонтальних конструкцій. Горизонтальні пластикові вікна – це вироби, які за своєю шириною перевершують висоту.

Невеликі вікна такого типу зазвичай роблять одностулковими, великі конструкції підходять для використання двох або трьох стулок. Горизонтальні вікна в будинку, насправді, досить практичні в користуванні. Вони мають такі ж позитивні характеристики, як і звичайні.

 

 

Наприклад, нестандартне горизонтальне вікно може вільно відкриватися різними способами: фрамужне відкриття; вікно з однією або з декількома поворотними стулками; розсувне вікно.

Горизонтальні пластикові вікна відмінно підходять для встановлення у ванній кімнаті та санвузлі; на кухні; на горищах. Інтернет-магазин Nobilex допоможе вам підібрати якісні та надійні віконні конструкції, які створять приємну атмосферу у вашому домі! Ми - завод-виробник найкращих металопластикових конструкцій, які відрізняються своєю міцністю, практичністю та довговічністю! У нас ви можете купити вікно пластикове за найдоступнішими цінами!


 


   Горизонтальні вікна в асортименті Nobilex

Горизонтальні вікна в будинку органічно вписуються в інтер'єр, і, безперечно, стануть головним джерелом свіжого повітря та належного освітлення! Горизонтальне вікно купити ви можете у нашому інтернет-магазині Nobilex. Чому саме наші віконні горизонтальні конструкції варто обрати?

  • простота у догляді;
  • высокий рівень безпеки;
  • екологічність;
  • практичність;
  • зручність у провітрюванні приміщення.

     

     

Переходьте до каталогу нашої сторінки, вибирайте розділ “Нестандартні вікна”-”Горизонтальні вікна” и знакомьтесь с нашим широким ассортиментом товара! Для точного розрахунку вартості віконних виробів, заповніть необхідну анкету і вже незабаром з вами зв'яжеться наш консультант! Забезпечте свій будинок якісними, сучасними та красивими вікнами від Nobilex!


 


   Купити вікно пластикове горизонтальне в Nobilex

Встановлення вікон – це трудомісткий процес, який потребує багато сил та енергії. Важливою є і вартість віконних конструкцій. Підбираючи пластикові вироби, ми сподіваємося на їхню міцність і надійність. В інтернет-магазині Nobilex ви знайдете вікна найкращої якості за приємними цінами! Наші конструкції призначені для багаторічного використання, порадують вас практичністю та приємним зовнішнім виглядом. Нагадаємо, що наші клієнти можуть скористатися безкоштовною послугою вимірювання вікон від Nobilex!

 

 

Залишайте заявку на нашому сайті та наші консультанти вже найближчим часом вийдуть з вами на зв'язок! У розділі “Контакти”, который находиться в верхней части сайта, вы можете самостоятельно выбрать удобный вам вид связи: whatsapp, viber, telegram, skype, электронная почта. що знаходиться у верхній частині сайту, ви можете самостійно вибрати зручний вам спосіб зв'язку: whatsapp, viber, telegram, skype, електронна пошта.

Оформляйте покупку легко і швидко в кілька кліків! Ви також можете купити наш товар у кредит, адже компанія Nobilex співпрацює лише з найкращими банками України! Встановлення вікон доступне для мешканців Закарпатської та Львівської обл. (і для мешканців наближених районів до цих областей).


 


Бажаємо вам приємних покупок у нашому магазині!