Підбір та встановлення металопластикових вікон завжди складний процес, що вимагає належної уваги. Сучасні віконні профілі регулярно прогресують, тому складно визначитися у виборі цих виробів. Хочеться, щоб якість тішила, пвх-конструкції були надійні та практичні у використанні, і щоб ціна виявилася доступною. Тому не дивно, що виникає питання: яким вікнам віддати перевагу? Де можна знайти віконні конструкції за доступною ціною? Чи є гарантії пластикових вікон? Відповіді знаходяться у нашому інтернет-магазині Nobilex!

 

 

Розсувні вікна - зручний спосіб засклення приміщення, який підійде як для лоджій і балконів, так і для квартир, які вимагають належного утеплення.

 

Розсувні пластикові вікна сьогодні вирішують безліч незручностей:

 • вільне розміщення вазонів на підвіконні;
 • штори, рулони та жалюзі не перешкоджають відкриванню стулок;
 • відкрита стулка не зачиниться від протягу;
 • рами вузької форми пропускають у приміщення більше світла.

 

У магазині Nobilex ви знайдете найкращі розсувні вікна на балкон і не тільки за доступними цінами! Подбайте про правильний вибір віконних конструкцій, які обіцяють прослужити вам багато років!

Nobilex – завод-виробник, який акцентує увагу на власній продукції, гарантуючи клієнту якість та надійність!


 


   Розсувні віконні системи від магазину Nobilex

Розсувні вікна застосовуються навіть для виносного скління балкона. Це відбувається завдяки відносно малій вазі віконного виробу. Інтернет-магазин Nobilex надає вам вибір якісних віконних конструкцій, які експлуатуються щонайменше 50 років! Хороші розсувні віконні системи більш практичні, відрізняються міцністю та надійністю від дерев'яних конструкцій, наприклад. Адже останні вимагають особливого догляду, не надто захищають приміщення від холодного повітря, позбавлені звукоізоляції та й термін дії таких виробів практично не перевищує 10 років. Натомість розсувні вікна, захищені від можливого накопичення пилу та бруду і, навіть у разі забруднення, поверхню виробів дуже легко очистити. За пластиковими вікнами не закріплений індивідуальний догляд і вони набагато зручніші у використанні.

 

 

Розсувні пластикові вікна від Nobilex надійні та якісні, вони забезпечать вашому будинку належну звукоізоляцію та створять у приміщенні сприятливий клімат!

На основній сторінці нашого сайту, у каталозі, ви можете ознайомитись із асортиментом товару. Зауважимо, що в розділі "Металопластикові конструкції" є ряд спеціальних блоків, в яких ви знайдете додатковий товар від нашого магазину.

Nobilex – завод-виробник кращих металопластикових конструкцій, які забезпечать вашому приміщенню комфортні умови та прослужать вам довгі роки!


 


   Вікна розсувні як практичний варіант для вашого будинку

Будь-який капітальний ремонт потребує заміни старих вікон на нові. Цей момент дуже важливий, адже в результаті вибору віконних конструкцій залежить вигляд будівлі. Ну і, очевидно, хочеться відчути результат від встановлених пвх-виробів. Вони повинні гарантувати належний захист від прохолодного повітря, ізолювати від небажаного шуму тощо. 

 

 

У магазині Nobilex ви можете купити найкращі віконні конструкції! Знайти якісні розсувні вікна на балкон – більше не проблема!

Чому саме наші пластикові вікна?

 1. Якість та надійність;
 2. Довговічність;
 3. Шумоізоляція;
 4. Герметичність;
 5. Простота у догляді;
 6. Естетичність;
 7. Доступна ціна.

 

Наш сайт пропонує вам вигідні умови замовлення та доставки. Ви можете оплатити товар відразу або оформити покупку в кредит! Ви можете замовити спеціаліста для безкоштовного виміру вікон + ми пропонуємо встановлення вікон для Закарпатської, Львівської області та для наближених районів до цих областей.


 


Наші консультанти детальніше проінформують вас, із задоволенням дадуть відповіді на запитання через електронну пошту, телеграм, whats-app, viber, skype. А також ви можете зв'язатися з нами, зателефонувавши на контактний номер, який вказаний у розділі “Контакти” та на Головній сайту.

Nobilex обіцяє вам найкращу якість профілю та фурнітури, а також гарантію від виробника! Встановіть надійні вікна вже зараз за доступними цінами!